بدنه اصلی  چاپ        ارسال به دوست

داوری مقالات شرکت نفت و گاز گچساران توسط اساتید دانشگاه یاسوج

همایش تجلیل از پژوهشگران و نخبگان شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در سالن اجتماعات آزادی برگزار شد.
بر پایه این گزارش تعداد 2400 مقاله توسط ۱۱۵ پژوهشگر این شرکت توسط 21 داور برجسته از مدرسان خبره دانشکده فنی و دانشگاه یاسوج و دانشگاه آزاد واحد گچساران داوری شد و در نهایت تعداد ۲۶ نفر بعنوان پژوهشگر برتر توسط هیت داوران انتخاب و در روز پژوهش از آنان تجلیل شد.
در این همایش که با حضور اساتید مجرب دانشگاه یاسوج، دکتر شکاری سرپرست دانشکده نفت و گاز گچساران،دکتر پاکیزه، معاونت آموزشی دانشکده صنعت و معدن چرام، دکتر احمدی ازغندی از اعضای هیات علمی گروه شیمی، کارکنان و دانشجویان دانشکده نفت و گاز گچساران برگزار شد دکتر مهراورنگ قائدی استاد تمام دانشکده علوم دانشگاه یاسوج و دکتر امین موسایی استادیار دانشکده فنی و مهندسی به ایراد سخن پرداخت. سخنرانی دکتر قائدی در خصوص نانوتکنولوژی و کاربردهای متنوع این علم نوپا در زمینه های مختلف بود. دکتر امین موسایی نیز در زمینه کاهش درگ (نیروی مقاوم در مقابل حرکت سیال) درون خطوط انتقال نفت به منظور افزایش دبی عبوری از این خطوط به ایراد سخنرانی پرداختند.
دکتر یونس شکاری سرپرست دانشکده نفت و گاز گچساران، دکتر علی طیبی، دکتر روح اله موسوی، دکتر پوریا امیدوار، دکتر عبدالرسول پورانفرد و دکتر پرویز درویشی از اعضای هیات علمی دانشکده فنی و مهندسی از داوران این همایش بودند.
در پایان این همایش یک روزه از پژوهشگران برتر و همچنین داوران این همایش تجلیل شد.


١٢:٣١ - 1394/10/03    /    شماره : ١٩٩٤    /    تعداد نمایش : ١٥٩١خروج