بدنه اصلی  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه زمان و نحوه ثبت نام دانشجویان ورودی 96 دانشکده نفت و گاز گچساران

پذیرفته شدگان دانشگاه یاسوج اطلاعات خود را از سایت دانشگاه دریافت نمایند/ثبت نام غیرحضوری ازطریق سامانه گلستان

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه یاسوج از همه پذیرفته شدگان در این دانشگاه خواست اطلاعات خود را ازسایت دانشگاه دریافت نمایند .دکتر فریبرز نیکدل در گفتگوی تلفنی با خبرنگار روابط عمومی گفت:ضمن عرض تبریک به همه پذیرفته شدگان عزیز در دانشگاه جوان و پر افتخار یاسوج خواهشمند است از مراجعه حضوری امتناع ورزیده و بیشترین اطلاعات خود را از سایت دانشگاه دریافت نمایند.

وی با اعلام تاریخ دقیق ثبت نام حضوری مقطع کارشناسی اظهار داشت:روز شنبه مورخ یکم مهرماه از خواهران و روز یکشنبه دوم مهر ماه ازبرادران پذیرفته شده در این مقطع ثبت نام بعمل می آید.

رییس ستاد استقبال از دانشجویان جدید الورود ثبت نام غیرحضوری قبل از حضور در دانشگاه و انجام پذیرش حضوری را لازم و ضروری دانست و افزود:پذیرفته شدگان عزیز قبل ازانجام مسافرت و یا حضور در دانشگاه جهت انجام امورات پذیرش حضوری میبایست حتما از طریق مراجعه به سایت دانشگاه یاسوج -سامانه گلستان ثبت نام غیر حضوری خود را تکمیل نموده باشند در غیر اینصورت پروسه پذیرش ایشان در دانشگاه ناقص خواهد ماند.

معاون دانشگاه یاسوج خاطرنشان کرد نحوه ثبت نام غیرحضوری ازطریق سامانه گلستان در اطلاعیه های بعدی اداره آموزش و ازطریق سایت اینترنتی دانشگاه متعاقبا اعلام خواهد شد.

دکتر نیکدل با اعلام شروع ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان دوره های کارشناسی ارشد و دکتری از روز یکشنبه 26 شهریور ماه از زحمات همه دست اندرکاران و عوامل اجرایی ثبت نام دانشجویان تشکر کرد.


١٣:٤١ - 1396/06/26    /    شماره : ٢٨٦٣    /    تعداد نمایش : ١٦٥٧خروج